Takako Fuji

8,0
571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Takako Fuji

Powiem szczerze , że ten film mimo wszystko to najmocniejszy horror jaki widziałem. W poruwnaniu z klątwą każdy inny horror to komedia. Cóż w tych filmach, wypadłą świetnie. Nie widze nikogo innego komu by lepiej poszło. Swoją drogą to dość luźna rola, bo nie musiała nic mówić.

użytkownik usunięty
mim1312

dla mnie też Klątwa to najlepszy horror jaki widziałem,a widziałem dużo,ale tylko wersja japońska,amerykańska była dobra,ale co orginał to orginał i to już nie było tak samo w 1 amerykańskiej denerwowała mnie Karen

jak każdego

użytkownik usunięty
mim1312

wiesz radzę Ci obejrzeć wszystkie Klątwy japońskie było ich chyba 6 z tymi 2009 i amerykańskie pod rząd gwarantuje Ci,że ze dwie lub trzy noce będą nieprzespane,a pózniej będziesz się oglądał czy Toshijo i jego matka Cię nie dopadną.

ja po jednej części klątwy bałem sie chodzić sam po domu więc. . . przy tym filmie czuje strach, ten klimat, po jedynce cały zdrętwiały siedziałem od samych napisów na początku. Seria jest genialna, prawdą jest że horror straszny to horror który nie jest krwawy. Po takiej "siekierze" ciężko samotnie chodzić nawet po mieście. Nic dodać jak obejży sie klątwe to żaden horror już nie wyda sie straszny

użytkownik usunięty
mim1312

jasne nawet 3 amerykańska może przerazić mimo słabych efektów,ale za to ciekawa fabuła w niej była i lepsza od 1,ale gorsza od 2 amerykańskiej ja jak obejrzałem dwie japońskie wersje to bałem się po nocy pójść do kibla się załattwić,bo wszędzie widziałem tego dzieciaka .ale najgorsze to jak woda z kranu zacznie lać i przypomina się ten dzwięk mam nadzieje,że w mojej rodzinie nikt nie umrze w gniewie i nie rzuci klątwy.Ju - On to jedyny horror w swoim rodzaju,a zaraz po nim The ring i Nieodebrane połączenie oczywiście wersje japońskie

Film jest zrobiony w bardzo prosty i realistyczny sposób, od samego klimatu mażna odpaść w pewnym momencie. Ja miałem to samo co napisałeś powyżej, tego fimu prędko znowu nie obejże. . . za bardzo sie boje.
Niestety niektórzy pisali w swoich recenzjach(na na filmwebie) że ten film ich raczej rozbawił niż wystraszył- - - podsumuje to krótko- PSYCHOPACI

użytkownik usunięty
mim1312

i dlatego ja nie czytam recenzji,bo musiałbym większość autorów powyzywać od debili ja jak chciałem znowu sobie przypomnieć to zbierałem się przez 2 tygodnie oby zobaczyć Ju - On

a widzisz, ja nie moge sie zebrać do tej pory a to już kilka lat . . . w tym filmie jest moc.
Jak dla mnie ten film będzie u mnie na pierwszym miejscu, jeśli będe sie chciał zdrowo pobać.
Nawet jak obejżysz ten film milion razy(choć nie wiem komu starczyłoby na to zdrowia) to zawsze będzieczuł to co za pierwszym razem.

użytkownik usunięty
mim1312

racja,a tak z ciekawości warto obejrzyć rec 2 nie popsuje to klimatu pierwszej części

użytkownik usunięty
mim1312

mam nadzieje,że posiadasz orginalne dvd bo ja tak jesli chodzi o japońską wersję

niestety oryginalne DVD ale amerykańskiej, japońskiej wersji będe musiał poszukać i zdobyć w "mniej-legalny-sposób" (jak większość filmów xD)

użytkownik usunięty
mim1312

na chomikuj znajdziesz wszystko więc tam szukaj jak coś

pod warunkiem że ścigane za darmo

użytkownik usunięty
mim1312

a to poszukaj na torentach tutaj musisz płacić,ale tyle co wysłanie jednego smsa

użytkownik usunięty
mim1312

swoją drogą jak patrze na główne zdjęcie dobra charakteryzacja potrafi zmienić człowieka

tak, ja popatrzyłem na zdjęcia Takako i z początku ciężko uwierzyć że ona mogła zagrać coś co każdego przyprawiłoby o zawał.

użytkownik usunięty
mim1312

zgadza sie nadal jak o niej pomyślę to zaczynam się bać jej i jej dziecka i własnie taki film jak boisz się jak za każdym razem oglądasz możesz nazwać arcydziełem

mim1312

Klątwa tak rozwaliła mi psychikę, że do tej pory (oglądałam kilka lat temu) jak pomyślę o tym - a po ciemku często mi się to zdarza, mam schizy..

viss

nie tylko ty

mim1312

podpisuje się pod tym :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones