Sarah Roemer

Sarah Christine Roemer

7,4
2 284 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Roemer

Chciałam zapytać wszystkich dlaczego uważacie że , Sarah jest taka ładna ? Co w niej takiego jest ? Pytam z ciekawości . Pomimo że , jestem heteroseksualną dziewczyną to lubię czasami popatrzeć na ładne aktorki i umiem docenić piękno. Piękne to dla mnie są Jessica Alba , Dianna Agron , Amber Heard , Elisha Cuthbert , Charlize Theron , Scarlett Johansson , Oliwia Wilde , Kate Beckinsale , Rachel MacAdams i Sienna Miller . Zjawiskowe w młodość według mnie były Kelly Preston i Sharon Stone w młodości . Sarah jak dla mnie z urody jest zupełnie przeciętna . Po prostu zwykła dziewczyny . Wydaje się jednak sympatyczna . O jej aktorstwie się nie wypowiem , gdyż widziałam ją tylko w jednym filmie . Więc nie mogę dobrze ocenić jej gry aktorskiej.

Jeden woli żonę, inny teściową. Osobiście kate Beckinsale ani trochę mi się nie podoba.

użytkownik usunięty
bartszambe

Rozumiem. Masz rację, każdy ma inny gust. Pytałam z ciekawości. Bo nie że, zazdroszczę urody Sarah czy coś. Brzydka nie jest ,fajna ma figurę ale widzę że, tutaj inni się zachwycają jaka ona ładna. A ja chociaż naprawdę podziwiam urodę aktorek w filmach nie widzę jej urody, jak dla mnie to normalna kobieta . Pisałam wiec z ciekawosci, co fani Sarah w niej widzą .

No ale jak widać tak po prostu jest że, nawet dziewczyna która podoba się większości nie podoba się każdemu, nie każda uroda do każdego przemawia.

W sumie tak jest ciekawiej. Na świecie panuje różnorodność. Jednym podoba się Sarah, a inni zachwycaja sie Kate. I spoko.

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones