PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720649}
4,3 9 035
ocen
4,3 10 1 9035
2,6 5
ocen krytyków
The Grudge: Klątwa
powrót do forum filmu The Grudge: Klątwa

Nudne, chwilami obrzydliwe. Zero napięcia. Chwyt z ciszą przy napisach końcowych chybiony. Z sali było tylko słychać wszechobecne narzekanie...

cxap

Ten chwyt z ciszą to taka autoparodia. Cały film opierał się głównie na jumpscarach, a w momencie kiedy każdy się go spodziewał postanowili zrobić sobie żart.

ocenił(a) film na 5
cxap

mi tam się podoba

Lieber

A co konkretnie? Wystraszył Cię porządnie? Zachwyciło genialne aktorstwo? Wybitna muzyka?

ocenił(a) film na 5
cxap

aktorstwo bylo spoko , jumpscary to shit i z tym sie zgodze ale ciekawie poprowadzone wszystkie 3 wątki , zakończenie bylo przewidywalne ale tak naprawde jedyne sluszne , no bo w koncu klątwa nigdy nie odpusci , tyle mi wystarczy żeby dać ocene 5 a jak widzisz taką dałem

Lieber

Ale jako horror, a ponoć nim miał być, film sprawiał się fatalnie...

ocenił(a) film na 5
cxap

tak , mimo że jestem wielkim fanem tego gatunku i tak naprawde oglądam tylko horrory to ja najpierw oceniam czy coś jest dobrym filmem a później horrorem no chyba ze jest to slasher ale fanem slasherow nie jestem wiec wsm ich nie ogl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones