PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190316}

Grudge - Klątwa 2

The Grudge 2
5,9 29 438
ocen
5,9 10 1 29438
Grudge Klątwa 2
powrót do forum filmu Grudge - Klątwa 2

zwiastun.

ocenił(a) film na 5

Mnie niestety bardzo rozczarował. Jest nierówny, nie straszny i obawiam się, że pokazano w nim prawie wszystkie ataki klątwy.
Może jednak tak jak klatwa była słabym horrorem z dobrym zwiastunem tak 2 będzie dobrym horrorem ze złym trailerem? Życzyłbym sobie tego.

A co wy o nim sądzicie?

ocenił(a) film na 10
milczacy

Mnie się akurat podobał (oglądałem go o pierwszej w nocy, później bałem się iść do łazienki), podzielam jednak twoje obawy, że pokazano wszystkie straszniesze sceny, mimo to i tak czekam z niecierpliwością.

milczacy

Ja również czekam z niecierpliwością ale ten zwiastun mi sie nie podoba, nie rozumiem po co pokazali że zginęła Karen, a gdyby nie pokazali to każdy by wyczekiwał czy ta klątwa ją wykończy czy też nie. Ale tak myślałem, że skończy w psychiatryku.

ocenił(a) film na 5
sabek2

No niestety twórcy zwiastunu się nie popisali....
Oby tylko twórcy filmu jednak tak.

milczacy

Jak dla mnie słabiutko. Straszne momenty były do przewidzenia, dlatego trudno się przestraszyć.
I ile razy był powielany tem motyw, gdzie to wcześniejsza bohaterka trafia do psychiatryka, a nowa stara się z niej coś wyciągnąć? Oklepane strasznie.

ocenił(a) film na 5
Sate

Oklepane, ale tak musiało być bo amerykanie w przeciwieństwie do japończyków nie pozwoliliby sobie na zabicie głównej bohaterki w jednym filmie. Dlatego więc pojawiła się siostra i wygląda na to, że dwójka będzie powtórką z rozrywki, nie tak jak oryginalny sequel w którym Shimizu opowiedział zupełnie inna historię.

p.s. oby tylko trzecia klątwa nie zaczynała się tak samo. Jedna siostra w szpitalu, przyjeżdża trzecia :/

milczacy

hej obejzałem zwiastun i lipa usmiercili kaaren bezsensu i wstawili jej siostre ekstara ale zobaczymy jaki film bedzie w calosci pozdrawiam

ps , film obejrzał bym dlatego ze gra w nim Sara ;)))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones