PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190316}

Grudge - Klątwa 2

The Grudge 2
5,9 29 438
ocen
5,9 10 1 29438
Grudge Klątwa 2
powrót do forum filmu Grudge - Klątwa 2

Mam pytanko - czy znacie jakieś dobre horrory, ale takie "pod psychikę" w których nie ma żadnych powykrzywianych i zmasakrowanych twarzy...? A przynajmniej nie ma ich zbyt wielu... Bo tego nie lubię! =P pozdrawiam i czekam na odpowiedzi ;) :*

m1990

jesli ci sie podoba cos takiego jak klatwa 1 czy 2 to cała reszta usa horrorków stworzona dla kasy i dla nastolatkó w kinach
Jesli chcesz prawdziwe Horrory to siegnij do klasyki
Lata 70 i 80 to najlepsze okresy dla horrorów.
W 80tych duzo slasherów i gore - krew i flaki jesli wiec tego nie chcesz to np.
takie KLASYKI genialne horrory jak
- Lśnienie
- Egozrcysta (mój ulubiony)
- Wstręt (jakkolwiek rozumiec stwierdzenie "pod psychike" Wstret mozna własnie tam umiescic choc nie jest to klasyczny horror , dyskusje do teraz prowadzone są w tej kwestii)
- Dziecko Rosmary tez geniusza Polańskiego
no i wiele innych horrorów.
W latach ostatnich tez pojawiło sie nieco ciekawych horrorów nie mozwie ze kazdy jest beznadziejny.
Ale wchodza kolejne młode pokolenia, i wiadomo na co najwiecej ludzi do kina pojdzie.. wiadomo ze lepiej zrobic film typu klatwa czy dom wskowych ciał czy cos przerobic z japonii itd bo na to wiecej ludzików polezie niz na horrory w starym dobrym stylu gdzie wydadza sie ..nudne.. ehh
W kazdym razie luknij te wyzej napisane;)jak cos ci sie spodoba to daj znac;) pozdrawiam

m1990

Polecam "Sąsiad spod 13-nastki", nie zawiedziesz się:). Pzdro. i zapraszam na mojego bloga.

ocenił(a) film na 3
m1990

Drabina Jakubowa. Geniusz Tima Robbinsa i jedno z lepszych psycho jakie widziałem.

użytkownik usunięty
Shangalar

po pierwsze w takim razie polecam ci raczek thrilery, a nie chorrory. ale na razie poradzę ci abyć nie sięał do piątku 13 ego. tam nie ma "powykrzywianych twarzy". tam nie ma nic. więc choćby mokwili, że to nie wiem jaka "klasyka" nie oglądaj tego! zamiast horroru obejrzyj siedem, czy cos w tym stylu. obejrzyj "grę", "coś" (jedno jest zupełnie inne od drugiego, ale chciałeś tytuły, więc ci daję). obejrzyj całą trylogię milczenia owiec (najnowsza część jet już zupełnie inna, ale te może być). jeździec bez glowy z Johnnym Deppem jest świetny. w sumie w tej chwili nie przychodzi mi nic innego do głowy. chyba że krzyk (od 1 do 3)

użytkownik usunięty

no i oczywiście oszukać przeznaczenie, co prawda większość z tytułów, które podsłam oglądałeś, ale nie mogłam sobie przypomnieć nic innego

m1990

Miasteczko Twin Peaks, Mullholand Drive, Zagubiona Autostrada ... nie horrory, ale z psychiką dziwne rzeczy robia :) :]

m1990

Skoro psycha to każdy film Tima Burtona i Davida Lyncha...
Poza tym Fincher...
a jeśli szukasz naprawde ostrej jazdy to poszukaj w japońskich produkcjach (tych prawdziwie japońskich), czasami można się dokopać do cudeńka jak np. KaKuRenBo

m1990

Dzięki wszystkim :):* Niektóre z podanych przez Was filmów juz widziałam, o niektórych słyszałam ale nie oglądałam, a o istnieniu innych totalnie nie miałam pojęcia =P Przynajmniej teraz będe miała co robić w wolnych chwilach... :) pozdrawiam :*

m1990

aaaa co do "Klątwy" i innych "Ringów" to one mi się nie podobały... Tak tylko wpisałam się na forum tego filmu =P

m1990

A i co do tych Japońskich produckji to srpóbuj "Gra Wstępna" :) (tytuł może wprowadzi w błąd, za to film klasa :D)

użytkownik usunięty
m1990

polecam Ci thriller "Łowcy umysłów"świetne,zaskakujace zakonczenie,mimo ze to thriller,ja az do lektury filmwebu myslałam,ze to horror;p

i "Złodziej życia" z Angelina Jolie,którego koncówka tez jest baardzo pomysłowa:)

m1990

A Tale Of Two Sisters - Korea
Psychologiczny bardzo :P

m1990

polecam "1408" i "oko", nie ma w nich prawie żadnych zombie lub czegoś takiego :)

m1990

Ja tak pod psychike to polecam rówież wyżej wymienione 14o8 :D i również Madhouse -świetny

ocenił(a) film na 6
twilight0

hmm a dlaczego nikt nie wymienił Hide and seek z Robertem De Niro bardzo mocno pobudza psychikę,albo Inni, Osada i masa masa innych.

Hokage

Hide and seek jest świetne :). Tylko nie podobają mi się czasem głupie sceny gonienia :PP

m1990

Ja także nienawidzę horrorów w których jest masa krwi i to nie daje nic do myślenia...
Kocham horrory które łamią psychę...takie schizyyyyy:P

Np.
Klątwa
The Ring
Duch
Oko
Stary dom
Rodzina Jamesa

takie sprawy a nie żadna piła czy coś....

Oglądaliście Dlacule?
Okropne...
Ale znam film-parodie Draculi
to superśmieszna komedia ale żadko to sie spotyka tak jak filmy sTARY DOM CZY rODZINA jAMESA....

Dracula-ten jedyny,najprawdziwszy
CAŁA PRAWDA O ZĄBKACH

daria__98

jeszcze....

Straszny film

i jeszcze jeden mnie zachwycił...jest wspaniały,z życia wzięty....i straszny..najstraszniejszy

EGZORCYZMY EMILY ROSE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones