PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190316}

Grudge - Klątwa 2

The Grudge 2
5,9 29 438
ocen
5,9 10 1 29438
Grudge Klątwa 2
powrót do forum filmu Grudge - Klątwa 2

Tragedia!!!

ocenił(a) film na 3

Szczerze nie wiem jak możne ato oglądać... Żałuje ze to zroniłam... początek może i w środku jest ze 3 momenty w których podnosi sie ciśnienie ale potem nagle jest rzut na cio innego i dupka... Nie podoba mi sie jedynka była lepsza. A niektóre momenty to mślałam ze ze śmiechu sikne...
Facet w autobusie rozśmieszajaćy chłopaczka tego od klątwy i kilkanaście innych momentów... lipa... nie polecam...

ocenił(a) film na 6
Justine_3

Facet w autobusie to ten sam aktor który wykonywał identyczne gesty w Ju-On 2 (oryginale). On po prostu widział ducha Toshio. Ta scena to takie mrugnięcie w stronę fanów i dość ciekawy smaczek w filmie.

Aha i ja gorąco polecam ten film. Bardzo dobry horror, trzymający w napięciu. Oczywiście tylko dla ludzi z dobrym smakiem, a nie rozkochanych w tandecie rodem z usa.

ocenił(a) film na 1
Kuba1982

Ja jakoś nie jestem rozkochany w "tandecie z usa" ale Klątwa 2 jest po prostu nędzna.W połowie filmu tak mi się nudziło, że myślałem, że nie wytrzymam do końca. Niestety doczekałem i okazuje się, że "dwójka" kończy się na tym, że wszystko pozostaje niewyjaśnione.
Ta-daaaam!
Na pewno będzie Klątwa 3 i 4 i 5 i tak dalej i tak dalej... niczym tandeta z USA...

Egzot

Mi się Klątwa 2 podobała









ocenił(a) film na 1
Lina_senpai

to super!
















Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones