PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190316}

Grudge - Klątwa 2

The Grudge 2
5,9 29 438
ocen
5,9 10 1 29438
Grudge Klątwa 2
powrót do forum filmu Grudge - Klątwa 2

Po świetnych dwóch pierwszych japońskich "Klątwach" oraz słabszej wersji amerykańskiej, Takashi Shimizu wraca do dobrej formy.

Moim zdaniem ta część jest lepsza od amerykańskiej "jedynki" i porównywalna z dwoma japońskimi. Film ma ten sam mroczny i niepokojący klimat co dwie wersje japońskie. Moim zdaniem jest ogromnym plusem filmu. Przyznam się, że poraz pierwszy... bałem się. Poprzednie części nie miały tego "czegoś". Powiem szczerze, że ta część daje po umyśle. Powiem też, co trochę się rozglądałem, czy aby nikogo nie ma w pokoju oprócz mnie. Dużym plusem jest też dodanie nowych wątków, oraz "wyciągnięcie" klątwy poza granice tego domu (aż do Ameryki). Moim zdaniem jest to wstęp do części trzeciej, która ma się niebawem ukazać. Mogę się założyć, że nie zepsują części trzeciej i będzie tak samo dobra jak ta. Słyszałem też, że przymierzają się do trzeciej japońskiej wersji "Ju-On". Zapewne będzie się działo... więcej.

Z czystym sercem daję 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones