PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190316}

Grudge - Klątwa 2

The Grudge 2
5,9 29 442
oceny
5,9 10 1 29442
Grudge Klątwa 2
powrót do forum filmu Grudge - Klątwa 2

NAJGORSZY horror jaki widziałam. Nijak się ma do pierwszej części. Obydwie części są totalnie bez sensu. Sceny nawzajem się wykluczają i nie wiadomo właściwie o co chodzi w tym 'filmie'. Zdecydowanie nie polecam. Strata czasu.

abi10

Bo taki film trzeba zrozumieć.
Widać, że mało oglądasz horrorów, jak to najgorszy jaki widziałaś...

ocenił(a) film na 2
abi10

horror tragiczny w ogóle nieciekawy i nuuudny jak cholera

abi10

taki film trzeba zrozumiec?! <hahaha> nooo, z pewnoscia, oh ta skomplikowana fabula... jak dla mnie to nie byl horror tylko komedia. komedia nic wiecej, a po skonczeniu ogladania zastanawialam sie jak mozna cos takiego wypuscic na rynek. pozdrawiam

abi10

no masakiera lipaa nie horror ^^ :D a tak wyczekiwałam go w kinach i na dvd ! :P a tu taka klapaa zawiodłam sie na reżyserze jedyne co mi sie podobało to hmm co .? chyba tylko Eason bo był ładiutki ;]]

nike55555

Odezwali się wielcy znawcy horrorów...

ocenił(a) film na 2
kayako_3

a ty to moze co ekspert? to co nam ciekawego powiesz o tym "horrorze"?

użytkownik usunięty
teseris

A ty?? Ja mogę powiedziec,że fabuła trochę zagmatwana i że sie przestraszyłam :P

ocenił(a) film na 2

No ja juz powiedziałam co sądze :P i moge dodac ze fabuła jest bezsensowna a przestraszyc sie w tym filmie mi sie udało moze raz bo oglądałam po ciemku:P ogólnie nudne to i głupie, wyłączyłam po poł godzinie oglądania

teseris

Właśnie, wyłączyłaś po 30 minutach, więc jak mogłaś zrozumieć film i wciągnąć się w fabułę? Nie mówiąc już o przestraszeniu się, żalll...
Jak można oceniać coś po 30 minutach?

Mnie się film bardzo podobał, fabuła była genialna, no i aktorzy w zupełności sobie poradzili ze swoimi rolami ;). Horror godny obejrzenia.

ocenił(a) film na 2
SlowDown

No wyłączyłam po 30 minutach bo wychodzę z załozenia ze jezeli po takim czasie ten film nie wzbudził we mnie zadnego zainteresowania nie mowiąc juz o strachu to raczej trzeba sobie dac spokoj z dalszym oglądaniem bo to nie ma sensu :P

teseris

Polecam horror 1408, wszystko zaczyna się po ok. 40 min i trwa do końca filmu...

ocenił(a) film na 2
Lina_senpai

1408 oglądałam i jest to naprawdę dobry horror, a obejrzałam od początku do konca bo juz na samym początku fil mnie zaciekawił i czekałam co bedzie dalej, niestety z Klątwą tak nie było :P

abi10

jedyne straszne sceny były, gdy się te nawiedzone dzieci pojawiał.
a tak? nuuuuuda

ocenił(a) film na 3
igaanime

tak, te sceny były tak choelrnie straszne ze oglądając sama sikałam po majtach. o widzicie?! teraz też mi leci jak sobie o tym przypomnę. żenada z takich filmów, nie rozumiem sformułwoania, ze takie filmy trzeba zrozumieć?

FREDLINA

Nikt ci tego nie każde oglądać!!!

ocenił(a) film na 1
abi10

Jak dla mnie to zdecydowanie gorsza część od części 1, w tej części to po prostu nuda totalna, akcja strasznie prostolinijna, można wyprzedzić fakty, bo i tak wiadomo, że jakaś zmora wyjdzie i zacznie wydawać charakterystyczne dźwięki zastanawiając się czy kogoś nie zabić... Jedno słowo ujmie pięknie zawartość tego filmu -> TRAGEDIA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones