PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190316}

Grudge - Klątwa 2

The Grudge 2
5,9 29 438
ocen
5,9 10 1 29438
Grudge Klątwa 2
powrót do forum filmu Grudge - Klątwa 2

W tej części to już w ogóle nie ma strachu tylko sama fabuła, ale czego można było się
spodziewać po części 2. Japońska wersja była bardziej rozbudowana niż Amerykańska
wersja. Ta część dostała by ode mnie 4 za fabułę i nic więcej, strach był w nielicznych
momentach, jak w każdym pospolitym horrorze.

Przemek199431

nie wiem jak ju on 2 ale ostatnio obejrzałem jedynkę i wyglądała dosłownie jakby ją kręciła banda amatorów film zamiast mnie przerażać powodował uśmiech i kręcenie głowa z zażenowania japońska wersja przynajmniej jedynki nie była w ogóle ani tyci tyci straszna ju on 2 nie zamarzam oglądać

amerykańska wersja jest porażająco lepsza i tutaj choćby ktoś chciał i miał bardzo odmienny gust niż mój nie da się zaprzeczyć różnica jest kolosalna pomiędzy amerykańską wersją a japońską, dla japońców + ze wymyślili klątwę ale gdyby nie amerykanie mało kto by znał klątwę taka prawda
chciał bym żeby japońska wersja była lepsza bo bardzo sobie cenie japońskie kino grozy ale niestety nie da rady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones